Miért viszonyulunk olyan nehezen a bókokhoz?

Miért viszonyulunk olyan nehezen a bókokhoz?

Miért viszonyulunk olyan nehezen a bókokhoz? Volt már olyan, hogy a párod mondott valami kedveset – például, hogy „Olyan szép vagy ma” – és te reflexből csak legyintettél rá? „Jaj, ne viccelj, csak gyorsan felkaptam valamit.” Ismerős? Pedig milyen jólesne egyszerűen...

Pin It on Pinterest

Harmónia Tippek
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.